fulltext

Drobečková navigace

Obecní úřad > Obec > Aktuality > Omezení provozu veřejné dopravy

Omezení provozu veřejné dopravyDatum konání:
15.10.2020
Datum ukončení:
17.11.2020

Dovolujeme si Vás informovat, že v souvislosti s rozhodnutím Vlády ČR, díky kterému došlo od středy 14. 10. 2020 k uzavření také základních škol v celé České Republice, dochází v Královéhradeckém kraji od pondělí 19. 10. 2020 k omezení provozu veřejné autobusové dopravy. Spoje budou provozovány v režimu „letních prázdnin“. V železniční dopravě dochází ke stejné změně, kdy bude dočasně omezen provoz školních spojů a navíc dojde k omezení víkendových spojů na některých tratích s ohledem na klesající přepravní potřeby.


Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že jízdní řády autobusové a železniční dopravy (včetně aktuálního dopravní spojení) pro Vámi zvolené časové období, naleznete na www.idos.cz.

 

V příloze naleznete stručné letáky, které obsahují základní informace o těchto změnách. Bylo také rozhodnuto, že tento leták až do odvolání plně nahrazuje výlep jízdních řádů na zastávkách.

 

Leták Změny ve veřejné dopravě.

Leták Omezení provozu autobusových linek


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů