fulltext

Drobečková navigace

Obecní úřad > Obec > Aktuality > Informace pro občany

Informace pro občanyDatum konání:
15.3.2020
Datum ukončení:
1.4.2020

Vážení spoluobčané na základě vládních nařízení, které mají zabránit rozšiřování nákazy novým koronavirem, informujeme hlavně starší občany, aby zbytečně nevycházeli ze svých domovů. Pokud nemáte nikoho příbuzného na blízku, kdo by vám zajistil potraviny, léky a další nezbytně nutné věci, zavolejte nám a budeme se snažit Vám pomoci. Pomoc bude zajišťovat jednotka sboru dobrovolných hasičů Račice nad Trotinou.

 

Kontakty:     Milan Slovák         725 532 094

                    Libor Machek        603 976 252

 

Dále informuje, že provoz pojízdné prodejny funguje dále. Do naší obce zajíždí každé úterý a pátek v čase mezi 15-17 hodinou (bohužel z důvodu zvýšeného zájmu ve všech obcích nejde určit přesný čas příjezdu).

 

Úřední hodiny obecního úřadu zůstávají zachované (úterý 18-20), avšak prosíme Vás, abyste úřad navštěvovali pouze v nejnutnějších případech. V ostatních případech volejte na tel. číslo 725 532 094 nebo pište na mail obec@racicenadtrotinou.cz.

 

Všechny důležité informace naleznete také na internetových stránkách obce www.racicenadtrotinou.cz, kde jsou zveřejněna všechna nařízení a opatření proti šíření nákazy. Nejdůležitější informace jsou také vyvěšeny na úřední desce. Doporučujeme sledovat internetové stránky pro aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení a dodržování nařízených opatření.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů