Obec Račice nad Trotinou

Vyhledat

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
Veselá trojka - Lanžov
22 23 24 25 26 27
Volejbalový turnaj
28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > V autobusech se od 25.4.2020 obnovuje odbavení cestujících

V autobusech se od 25.4.2020 obnovuje odbavení cestujících



Datum konání:
25. 4. 2020 - 3. 5. 2020

Královéhradecký kraj informuje, že od soboty 25.4.2020 budou autobusy opět otevírat přední dveře a řidiči cestující odbaví. Skončí tak dílčí mimořádné opatření, které Královéhradecký kraj spolu s dopravci přijal kvůli šíření onemocnění COVID-19. Cestující jsou nadále povinni dodržovat preventivní opatření. Přestože rozsah autobusové dopravy se snížil o zhruba 15 procent a vlakové zhruba o 30 procent, obsazenost jednotlivých spojů je v současnosti minimální. Cestující tak nemají problém udržovat si mezi sebou dostatečný odstup. Samozřejmostí je nošení roušky či jiného zakrytí obličeje. Královéhradecký kraj a dopravci cestujícím doporučují využívat desinfekčních prostředků ve veřejné dopravě a možnosti bezkontaktní platby jízdného prostřednictvím karty IREDO. S postupným návratem k běžnému provozu vlaků a autobusů počítá Královéhradecký kraj již od května. O všech změnách bude veřejnost včas informována.

 

Informační leták


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů