fulltext

Drobečková navigace

Obecní úřad > Obec > Aktuality > Informace pro občany

Informace pro občanyDatum konání:
23.3.2020
Datum ukončení:
11.4.2020

INFORMACE PRO OBČANY

 

Obec Račice nad Trotinou informuje o možnosti distribuce dezinfekčního prostředku mezi občany. Pokud máte o dezinfekci zájem (maximálně 5 litrů do jedné domácnosti) kontaktujte nás telefonicky na číslech 725 532 094 (Milan Slovák) nebo 603 976 252 (Libor Machek). Prosíme Vás, abyste zvážili, kolik dezinfekce opravdu potřebujete, aby se dostalo na všechny. Dezinfekce Vám bude dodána přímo domů (nechoďte tedy na obecní úřad) a o její distribuci se bude starat jednotka dobrovolných hasičů obce.

 

Zároveň Vám také nabízíme možnost zajištění roušek, které se obci podařilo sehnat. Kdo tedy ještě roušku nemá, může nás kontaktovat na výše uvedených číslech. Roušky také budou dodávány přímo domů.

 

Nadále platí i nabídka obecního úřadu na zajištění nákupu potravin nebo dalších nezbytných věcí pro občany, kteří nemají možnost si nákup obstarat. I v tomto případě volejte na výše uvedená čísla.

 

Závěrem děkujeme, že dodržujete zavedená opatření proti šíření nového koronaviru (omezení volného pohybu, zakrývání dýchacích cest ve veřejných prostorech, zákaz shromažďování, atd.) a budeme doufat v brzký návrat do normálu.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů